logotipas MerlinX mūsų sistemoje
virš 100 kelionių organizatorių
Lietuviškai  Lenkiškai  Itališkai  Rumuniškai
Organizatoriai   |  Apie mus   |  Kontaktai  |  Kalba:
Prisijungimas:

Slapukai

 
Slapukai (angl. Cookies)

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus. Tą patį daro ir dauguma didžiųjų interneto svetainių.

Kas yra slapukai?

Slapukai - tekstiniai failai, įkeliami į jūsų kompiuterį ar mobilųjį prietaisą interneto svetainėse, kada jas lankote. Jie plačiai naudojami siekiant, kad svetainė veiktų efektyviau, taip pat teikti informaciją šios svetainės savininkams.Dėl šios priežasties, klientams, kurie naudojasi mūsų produktais VACATIONS CMS / VIBE, mes parengėme priemonių paketą, kuris užtikrins asmens duomenų tvarkymą pagal BDAR reikalavimus.

Kokios naudojamų slapukų rūšys? Būtinieji Slapukai - tai Slapukai reikalingi tinkamam Svetainės veikimui. Jie įgalina naudotis tam tikromis Svetainės funkcijomis, pavyzdžiui, saugiai prisijungti prie Svetainėje susikurtos Paskyros. Analitiniai / veikimo Slapukai – su šių Slapukų pagalba renkami duomenys apie tai, kiek vartotojų naudojasi Svetaine, kokį turinį jie pasirenka naršydami bei kita informacija, reikalinga Svetainės funkcionalumo tobulinimui. Funkciniai Slapukai - tai Slapukai naudojami Svetaine pakartotinai besinaudojančio Vartotojo atpažinimui. Jie padeda personalizuoti Svetainėje pateikiamą turinį, išsaugoti pasirinktus nustatymus ir pan. Reklaminiai / Trečiųjų šalių Slapukai – su šių Slapukų pagalba informacija apie naudojimąsi Svetaine pritaikoma Vartotoją dominančios reklamos ar kitos tikslinės informacijos pateikimui. ėtume paaiškinti keletą pagrindinių BDAR aspektų, kurie yra svarbūs teikiant kelionių agentūrų paslaugas, naudojantis VACATIONS CMS / VIBE sistemomis bei susijusias su asmens duomenų tvarkymu.

Pasirinkimas „nesekti“ Technologija „nesekti“ suteikia lankytojams galimybę neleisti jų sekti interneto svetainėse jokiais tikslais, be kita ko, analizei, reklamai ir socialinių platformų reikmėms. Kaip savo naršyklėje įjungti parinktį „nesekti“:
Jūs esate: Pradinis puslapis > Slapukai >
wstaw na FB